مجله هوگرو

راهنمای خرید بافت مردانه مناسب فصل زمستان

بافت رویه‌ای به روش بافتنی یا قلاب‌بافی تولید و در جلو با دکمه یا زیپ دار مي باشد.بافت یکی از پرکاربردترین لباس ها در کمد مردانه است و معمولا برای هر موقعیت و هر دمایی مناسب است. در اين مقاله شما را با انواع بافت، تناسب، عملکرد و نگهداری آنها آشنا
مي كنيم.

انواع پليور بر اساس نحوه پوشیدن آنها

بافت پشمی یقه دار

بافت های یقه دار، ظاهری شیک با یقه کلاسیک هستند كه حالتی زیباتر به گردن می دهند. اين نوع بافت با پارچه اضافی پیچیده شده دور گردن گرماي لازم در زمستان را براي نواحي حساس بدن از جمله گردن به وجود مي آورد. ژاکت پشمی بسيار رایج و غیررسمی است و به عنوان جایگزینی برای هودی مناسب است.

بافت یقه هفت

بافت هاي یقه V در دهه 90 و اوایل دهه 00 به عنوان یک لباس معمولي بودند. در سال های اخیر، اين نوع بافت ظاهری مینیمالیستی دارد و ست آن با یک پیراهن دکمه دار و کراوات براي محيط هاي اداري مناسب است.

انواع بافت های مردانه در دسته بندی کلی.

بافت یقه گرد

بافت مردانه یقه گرد نيز در چند سال اخیر بسيار محبوب شده اند. برای زیباتر شدن بافت های یقه گرد می توان آن را روی یک تی شرت رنگ خنثی پوشید.

بافت هاي یقه زیپی

بافت های یقه زیپی به اين معني كه به جای دکمه ها، یقه آن با زیپ بسته می شود. اين نوع بافت را در محیط های تجاری و اداري می توان پوشید . به عنوان لایه بالایی بافت می توان از یک پالتو یا کت مردانه استفاده کرد.

بافت آستین حلقه ای

بافت آستين حلقه ای به عنوان یک بافت بدون آستین و یک تی شرت ضخیم بافتنی مي ماند. راهی مناسب برای حفظ گرما در هفته های اولیه پاییز است.در زیر بافت های آستین حلقه ای میتوان پیراهن مردانه آستین بلند و کراوات برای رسمی تر شدن استفاده کرد.

ژاکت کش باف پشمی

ژاکت کش باف پشمی به ژاکتی گفته می شود که جلوی آن با دکمه یا زیپ بسته شود.

برخی از رایج ترین پارچه هاي بافت

  • پشم

پشم پارچه اي گرم و قابل تنفس با خواص ضد میکروبی در انواع نازک یا درشت است. احتمالاً پر استفاده ترین پارچه برای ژاکت پنبه است و همانطور كه مي دانيد پنپه درجات نرمی و گرمی متفاوتی دارند. گاهی اوقات نگهداری ژاکت های پشمی سخت تر به نظر می رسد، اما بسیاری از آنها را می توان در ماشین لباسشویی شست.

  • ترمه

ترمه يا کشمیر یک پشم بسیار نرم است که به طرز شگفت انگیزی بادوام و گرم مي باشد، همچنین یکی از گرانترین نخ هایی است که در پليورها به كار مي رود. اگر به شما بگویم ترمه از پشم بز درست می شود.

  • پنبه

یکی از نرم‌ترین و بادوام‌ترین انواع الیاف پنبه در بازار است، اما با قیمتی عالی همراه است و یک انتخاب محبوب برای افرادی است که می‌خواهند لباسي نرم و راحت داشته باشند.

  • اکریلیک

نخ اکریلیک یک الیاف مصنوعی ساخته شده از پلیمرهایی است که شباهت زیادی به نخ پشم دارد. اين نوع نخ از آنجایی که دست ساز انسان است، معمولاً گزینه ای ارزان است.

اگر شما تصمیم به خرید بافت از فروشگاه آنلاین هوگرو با بهترین کیفیت را دارید میتوانید از این لینک دیدن کنید.

منبع وبسایت

سبد خرید
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فروشگاه
حساب من