مجله هوگرو

شال گردن یکی از اکسسوری های جذاب و کاربردی در مد مردانه است که به مردان اجازه می‌ دهد استایل خود را تکمیل کرده و در برابر سرما محافظت کنند. در این مقاله، به شما راهنمایی‌هایی برای بستن شال گردن مردانه، انتخاب آن و بهترین استایل آن را ارائه خواهیم داد.

نحوه بستن شال گردن مردانه

شال گردن یکی از اکسسوری های جذاب و کاربردی در مد مردانه است که به مردان اجازه می‌ دهد استایل خود را تکمیل کرده و در برابر سرما محافظت کنند. در این مقاله، به شما راهنمایی‌ هایی برای بستن شال گردن مردانه، انتخاب آن و بهترین استایل آن را ارائه خواهیم داد.

انتخاب شال گردن

  • نوع شال

شال‌های ویسکوز برای استفاده در فصل بهار و تابستان مناسب هستند و طراحی‌ ها و رنگ‌ های مختلفی دارند.
شال‌های کشمیر و شال‌های پشمی برای زمستان و فصل پاییز انتخاب مناسب تری هستند چون گرما خوبی را برای شما فراهم می‌کنند.

  • رنگ و طرح

رنگ شال را بر اساس رنگ پوشاک خود انتخاب کنید. شال می‌تواند جزء عناصر تزئینی باشد و به استایل شما جذابیت بیشتری اضافه کند.
طرح‌ها و الگوهای خاص می ‌توانند تنوعی به استایل شما بدهند. از شال‌ های یک رنگ گرفته تا شال‌های با طرح های هنری، گزینه‌های مختلفی وجود دارد.

  • اندازه شال

اندازه شال مهم است. شال‌ های بزرگتر می‌توانند به عنوان یک پوشش اضافی استفاده شوند و از گردن شما فاصله داشته باشند، در حالی که شال‌های کوچکتر نیاز به بسته شدن به صورت دقیق تر دارند.

چگونه شال گردن را ببندیم؟

روش گره

این روش گره شال گردن مردانه نیز برای شال گردن‌ هایی با طول متوسط مناسب اند. در این مدل نیز می‌توانید ادامه شال گردن را یا روی کت قرار داده و یا اینکه آن را به داخل کت و ژاکت خود ببرید.

روش دراپه

این روش برای شال‌ های گردن کوتاه مناسب است. این مدل بستن شال گردن مردانه یکی از بهترین انتخاب‌ هاست، به ویژه اگر لباس‌ های رسمی نظیر کت و شلوار را به تن داشته باشید. کافیست شال گردن خود را بدون هیچ الگویی و بدون گره زیر کت یا ژاکت خود قرار دهید. این استایل شیک و کلاسیکی به انطباق با استایل رسمی شما ایجاد می‌کند.

روش پاریسی

این روش برای شال‌های گردن بلند بسیار مناسب است. برای بستن شال گردن به این شیوه عمل کنید: ابتدا شال گردن را از وسط به دو نیمه تقسیم کنید و سپس آن را دور گردن خود بپیچانید. دو سر آزاد شال گردن را از میان فضایی که در سمت مقابل ایجاد شده است عبور دهید و گره را محکم ببندید. اگر به دنبال یک استایل ویژه برای دورهمی‌های شبانه خارج از خانه هستید، این مدل را به شما توصیه می‌کنیم. این نوع گره شال گردن به نام گره اروپایی یا فرانسوی هم شناخته می‌شود و به عنوان یک مدل کلاسیک شهرت دارد. بهتر است این استایل را با لباس‌های نسبتاً رسمی تر ترکیب کنید. انتخاب شال گردن نیز به دست شما بستگی دارد. می‌توانید شال پهن یا باریک را انتخاب کنید، اما اگر نمی‌خواهید ظاهرتان بهم ریخته به نظر برسد، توصیه می‌شود شال باریک را انتخاب کنید.

روش دوپیچ

این روش برای بستن شال گردن بلند در روزهای بسیار سرد بسیار مناسب است. اگر به دنبال یک استایل غیررسمی و راحت هستید، این مدل بستن شال گردن به شما توصیه می‌شود. این استایل تقریباً با هر نوع استایلی سازگار است. علاوه بر این، در روزهای سرد پاییز و زمستان، گردن شما را به خوبی گرم نگه می‌دارد. اگر در زمان بستن شال، یکی از سرهای آن بلندتر از دیگری شود، نگران نباشید، زیرا این استایل همچنان از محبوبیت فراوانی برخوردار است و ظاهر شما را از نظر بی‌آراستگی نجات می‌ دهد و اندکی به سمت کژوال تر شدن اشاره می ‌کند.

روش بدون گره

در اینجا هیچ گره‌ای وجود ندارد، فقط یک پارچه نرم و سبک به دور گردن شما پیچیده شده که یک سر آن کوتاه‌ تر از دیگری است.شال گردن رو دور گردن قرار بدید و یک طرف را بلند تر نسب به طرف دیگر در نظر بگیرید و قسمت بلند تر را بر روی شانه مخالف خود قرار بدهید .اگر شال گردن خیلی طولانی باشد، قبل از قرار دادن آن پشت دوش خود، یک بار دیگر آن را به دور گردن خود بگذارید. این یکی از سبک‌های غیررسمی است .

روش دور گردن کامل

یک طرف شال گردن دور گردن قرار بدهید و طرف بلند تر دور گردن بچرخانید و بپیچید. برای حجم بیشتر، گره را پهن کنید. این گره برای روزهای بادی استفاده ایده ‌آلی دارد

شال گردن های موهر مردانه هوگرو

سبد خرید
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فروشگاه
حساب من