مجله هوگرو

معرفی ست های جذاب زمستانی با پالتو مردانه

یکی از اصول اساسی در دنیای مد و پوشاک، انتخاب لباس‌هایی است که با فصل و شرایط جوی متناسب باشند. به عنوان مثال، فصول سرد سال فرصتی مناسب برای انتخاب ست و استایل های جذاب مردانه می باشد. در فصل زمستان به علت سرما، شما مجبورید که از لباس های بیشتری استفاده کنید که باعث می شود که دست شما برای استفاده از آیتم های مختلف باز باشد. این فصل اجازه می‌دهد تا با انتخاب پالتوها، شال‌ها و لباس‌های گرم و جذاب، هم ظاهری شیک داشته باشید و هم از گرمای لباس‌های لایه‌ای بهره‌مند شوید. در انتخاب ست مناسب برای استایل زمستانی باید به نکاتی همچون : انتخاب رنگ‌ها، اندازه و استفاده از اکسسوری‌ها توجه داشته باشید. در این مقاله سعی می شود که چند ست جذاب زمستانی به همراه پالتو مردانه معرفی کنیم.

استایل های کژوال

پوشیدن شلوار جین در کنار یک پالتو، ست جذابی را تشکیل می‌دهد. یکی از نکاتی که باعث می شود که ست شما در این استایل ها جذاب باشند این استت که پالتوهایی که رنگ تیره‌ای دارند با شلوار جین بهتر ست می‌شوند. البته توجه داشته باشید که اگر طرح پالتو شما ساده باشد این جذابیت رو افزایش می دهد. در کنار این آیتم ها حتما سعی کنید که برای کفش از بوت ها استفاده کنید البته این مهم است که از حتما بوت های کژوال بپوشید نه رسمی. برای لایه زیری پالتو دست شما باز هست، هودی ها ، دورس ها، بافت ها به خصوص یقه اسکی از جمله آیتم های است که در استایل کژوال استفاده می شود. ست های کژوال به همراه پالتو برای قرار های دوستانه، فعالیت های روزانه و مهمانی های غیرسمی گزینه ای بسیار مناسب است.

استایل های رسمی

استایل رسمی به همراه پالتو یکی از ست های کلاسیکی است که از زمان قدیم تا به امروز مورد استفاده اکثر آقایان بوده و هنوز جز استایل های محبوب می باشد. برای داشتن استایل های رسمی پیشنهاد می شود از شلوار پارچه ای استفاده کنید البته شلوار های کتان کلاسیک هم می تواند جز گزینه های شما باشد. برای لایه زیر پالتو از پیراهن و ژیله (جلیقه) استفاده کنید که تیپ شما رو چند درجه ارتقا می دهد. برای اینکه به استایل خود جزئیات بدهید از اکسسوری مانند شال گردن و ساعت استفاده کنید. استایل های رسمی به همراه پالتو برای مهمانی های رسمی، قرار های کاری و مناسبت های خاص گزنیه مناسبی می باشد.

نکات مهم در ست های زمستانی

امروزه پالتو های بلند طرفدارن زیادی دارند و یکی از نکات مثبت در مورد این پالتو ها، استفاده آن ها در استایل های رسمی و کژوال است یا به طور کلی جزء آیتم های اسمارت کژوال محسوب می شود. البته توجه داشته باشید که پالتو های کوتاه هنوز محبوبت ویژه ای بین جوانان و افراد میان سال دارند و نباید از آن ها غافل شد.
توجه به رنگ بندی لباس های که در ست زمستانی خود استفاده می کنید مهم ترین بخش برای استایل شماست. سعی کنید از رنگ های خنثی یا رنگ های که مناسب به این فصل می باشد استفاده کنید. همچنین هماهنگی بین رنگ، لباس های که در استایل شما به کار رفته بسیار مهم است. همانطور که قبلا هم اشاره کرده بودیم اندازه لباس های که میپوشید بسیار مهم است. اگر به استایل لباس های اور سایز علاقه مند هستید باید سعی کنید همه آیتم های که انتخاب کردید با این سبک هماهنگ باشید یا بالعکس برای استایل های رسمی باید سعی کنید آیتم ها که انتخاب می کنید ساده و کلاسیک باشند.

رنگ های ترند پالتو مردانه

رنگ‌ های پرطرفدار در پالتوهای مردانه عمدتاً شامل مشکی، طوسی، ذغالی و قهوه‌ای هستند. این رنگ‌ ها به سادگی و هماهنگی با دیگر عناصر استایل مردانه از جمله کفش‌ها و پیراهن و بافت ها کمک می‌کنند. به دلیل اینکه بیشتر از پالتو ها در فصل های سرد استفاده می شود از رنگ های تیره و خنثی استفاده می شود البته انتخاب رنگ به چند تا المان از جمله موقعیتی که می خواهید از آن استفاده کنید و… بستگی دارد.

سبد خرید
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فروشگاه
حساب من